www.cvonline.hu

Üzemvezető (INTS/2/27)

  • A hirdetés 819 napja lejárt

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei partnercégünk részére az alábbi pozíció betöltésére keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • Az üzem napi munkájának irányítása
  • Dolgozók munkaidőbeosztásának elkészítése
  • Üzemrészek munkájának összehangolása
  • Üzemeltetéssel kapcsolatos tervezési és szervezési teendők ellátása (létszámtervezés, költségtervek és jelentések készítése)
  • Kapcsolattartás a partnerekkel és a hatóságokkal

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Minimum 3 éves vezetői tapasztalat

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő