www.cvonline.hu

Üzemvezető helyettes

Régió: Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.29.
Jelentkezési határidő: 2015.10.08.
Hirdetés azonosító: 955906

Üzemvezető helyettes kollégát keresünk Komárom-Eszetergom megyében működő multinacionális gyártóegységbe.

Partnerünk speciális termékek fejlesztésével, kutatásával, gyártásával és forgalmazásával foglalkozik. A termékek az autóiparban, szélenergia felhasználásában valamint az építőiparban vannak jelen.

Feladatok:

- Üzemvezető munkájának segítése, távollétében körülbelül 100 fő vezetése
- Új gyártósor áttelepítési projektekben való részvétel
- Új termék bevezetésben való részvétel
- Termelési mutatók elkészítése, operatív feladatok
- Az új üzemegység motivációs rendszerének kiépítése

Elvárások:

- Mérnök végzettség
- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- Hasonló területen szerzett tapasztalat (NPI projektek, gépáttelepítések)
- Előny: kompozit, vagy műanyag gyártásban szerzett tapasztalat, vegyészeti tudás, vezetői tapasztalat
- Határozottság, dinamikusság, struktúrált gondolkodásmód
- Jó kommunikációs készség és stressztűrő képesség

Amit kínálunk:

- Kompetitív juttatási csomag
- Kellemes munkakörnyezet
- Biztos háttér és kihívásokkal teli munkakör

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a