www.cvonline.hu

Üzemvezető- helyettes

Régió: Hajdú-Bihar

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2017.08.26.

Pozíció leírása / Job description

Megbízónk fő profilja a víziszárnyasok teljes integrációja és feldolgozása. A prémium minőségű termékeik jelentős része exportra kerül értékesítésre - Japán, Hong-Kong, Szingapúr, Kanada, Dél-Afrika, Németország, Nagy-Britannia, Franciaország, Ausztria, Szlovákia, Dánia, Spanyolország, Olaszország a teljesség igénye nélkül.
Dinamikus csapatukba keresnek Keltető üzemvezető helyettest, aki a vezető irányítása mellett elvégzi mindazokat a feladatokat, melyek a hortobágyi vízi szárnyas keltető tevékenységével összefüggésben felmerül.
- Elvégzi a hortobágyi vízi szárnyas keltető üzemvezető- helyettesi munkakörrel kapcsolatos munkát.
- Vízi szárnyas keltető üzem vezetése, felügyelete
- Munkaszervezés, munkaidő beosztás készítése
- Alapanyag fogadás,beérkeztetés
- Keltetőgép indítás,
- Keltetés koordinálása,
- Napos állat kiszállítás szervezése, ellenőrzése,
- Logisztikai feladatok elvégzése
- Higiéniai feladatok betartása, betartatása
- Napi adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások / Requirements

- Felsőfokú agrárvégzettség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- Középfokú angol nyelvismeret
- B kategóriás jogosítvány és saját gépkocsi
- Vezetői tapasztalat
- Előnyt jelent hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk / Offer

- Kiemelkedő juttatási csomag
- Fejlődési lehetőség

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Régió Hajdú-Bihar
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -