www.cvonline.hu

Üzemvezető helyettes

  • Az állásajánlat lejárt.

Állattakarmány adalék anyagokat gyártó, több évtizedes múlttal rendelkező, a kutatás-fejlesztésre nagy hangsúlyt helyező cég keres elhivatott

vegyész- vagy biomérnököket

az ócsai telephelyére az alábbi munkakörökbe:

üzemvezető helyettes

Elvárások:

  • vegyész- vagy biomérnöki végzettség
  • mérnöki tapasztalat, minimum 5 év
  • mérnöki szemlélet
  • vegyipari műveletek és folyamatirányítás magas szintű ismerete
  • szerves és szervetlen kémia, komplex-kémia iránti fogékonyság
  • jó problémamegoldó képesség
  • jó kommunikációs készség, csapatszellem
  • precizitás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • előrelépési lehetőség
  • versenyképes fizetés
  • munkábajárás támogatás, cafeteria

Kimondottan hosszú távra tervezők jelentkezését várjuk!

A motivációs levéllel kiegészített önéletrajzokat a következő email címre várjuk.

Munkavégzés helye Ócsa
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Ócsa