www.cvonline.hu
Üzemvezető helyettes (Referenciaszám: PJ4212)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.04.02.
Jelentkezési határidő: 2016.04.08.
Hirdetés azonosító: 1012636
lejárt

Ajkai, autóipari beszállító megbízónk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Üzemvezető helyettes

Feladatok:
- A logisztikai vezetővel közösen gyártási programok készítése.
- Gyártási programok ütemes végrehajtása.
- Részt vesz a szervezet és ezáltal a hozzá tartozó üzem céljainak, terveinek kialakításában
- Az ügyvezetői és a műszaki, minőségirányítási- minőségbiztosítási utasítások betartása és betartatása
- A működő ISO/TS 16949 minőségirányítási és az ISO 14001 környezetirányítási rendszer ismerete, betartása és betartatása.
- A szerződések és megrendelések visszaigazolásával vállalt szállítási kötelezettségek teljesítése, az előírt költség és minőségi szintek betartása

Elvárások:
- Felsőfokú műszaki végzettség (gyártómérnök, gépészmérnök)
- 2-3 éves, gyártásban szerzett tapasztalat
- Középfokú angol nyelvtudás
- Vezetői készségek és ambíció
- Rendszerszemléletű gondolkodásmód
- Precíz, határozott, megbízható személyiség

Előny:
- Autóipari területen szerzett szakmai tapasztalat
- LEAN módszer ismerete

Amit megbízónk kínál:

- Szakmai előmenetel lehetősége
- Stabil nagyvállalati háttér
- Változatos, ugyanakkor felelősségteljes feladatkör

Munkavégzés helye: Ajka

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgymezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.