www.cvonline.hu

Üzemvezető - Gyógyszeripar [ST-HÜV01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.04.24.
Jelentkezési határidő: 2014.11.25.
Hirdetés azonosító: 871211

Focus consulting

Megbízónk

Ügyfelünk, egy nemzetközi hátterű, Magyarországon nagy hagyományokkal rendelkező gyógyszergyár, melynek megbízásából Üzemvezető pozícióba keresünk most új munkatársat.

Feladatok

- Az üzem termelési feladatainak határidőre történő végrehajtása a termelési program szerint
- Az üzem működésének szakmai irányítása, napi ellenőrzése.
- Az üzem technikai, anyagi eszközeinek takarékos felhasználása és hatékony üzemeltetése
- Az üzemi dokumentáció rutinszerű ellenőrzése
- Az alkalmazott technológiák folyamatos javítása, a gazdaságosabb, hatékonyabb termelés érdekében
- Javaslattétel új beruházásokra, a megvalósításban aktív részvétel, kezelési utasítás elkészítése, a működtetés betanítása
- Az irányítása alá tartozó terület termelési adatainak naprakész regisztrálása, a termeléssel kapcsolatos elemzések elkészítése, adatszolgáltatás az üzemi elemzések elkészítéséhez
- A GMP és szakmai ismeretet oktatása a részleg dolgozóinak
- A területet érintő, a munkavégzéshez szükséges SOP-k elkészítése, azok folyamatos revíziója, az oktatások elvégzése, a tudás elsajátításának ellenőrzése.
- Higiénés, takarítási előírások betartatása és a betartás folyamatos ellenőrzése.
- Környezetvédelmi, munkavédelmi- és tűzvédelmi szabályok, a munkafegyelem betartatása és a betartás ellenőrzése.
- Az üzem területén történő bármilyen meghibásodás jelentése, intézkedés

Elvárások

- Főiskolai vagy egyetemi diploma (élettudományok/biomérnök, gyógyszerész vagy vegyészmérnöki végzettség)
- 8-10 éves vezetői tapasztalat gyógyszeripari területén
- Kommunikációképes angolnyelv-tudás
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
- Kiváló vezetői készségek
- Kiváló kommunikációs- és szervező készség
- Határozottság
- Jó problémamegoldó képesség

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Gyógyszeripar / Vegyipar, Gyógyszeripar / Vegyipar
Régió