www.cvonline.hu
Üzemvezető fémipari területre
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.03.
Jelentkezési határidő: 2016.12.09.
Hirdetés azonosító: 1096682
lejárt

Nagy múltú, korszerű technológiákat alkalmazó partnerünk számára magabiztos, határozott Üzemvezetőt keresünk magabiztos Angol VAGY Német nyelvtudással.

Feladatok:

  • Az  üzem teljes körű irányítja és felügyelete figyelembe véve a határidők betartását, költséghatékonyságot és a minőségi követelményeket
  • Termelési eljárások és gyártási költségek optimalizálása, az üzem folyamatainak hatékonyabbá tétele
  • LEAN folyamatok koordinációja, javaslattétel a továbbfejlesztésre
  • Közreműködés a beruházási projektekben
  • Az anyagfelhasználás ellenőrzése
  • A munkaidő- és biztonsági előírások betartásának felügyelete
  • Közreműködés a vállalat stratégiai koncepciójának kidolgozásában
  • Folyamatos egyeztetés az ügyvezetővel

Elvárások:

  • 3-6 év releváns szakmai tapasztalat fémipari területen
  • Aktív, magabiztos ANGOL vagy NÉMET nyelvtudás
  • Minimum 2 éves vezetői tapasztalat
  • LEAN elvek magas szintű ismerete
  • Műszaki végzettség, preferáltan gépészmérnöki diploma
  • Következetes és határozott vezetői szemlélet, proaktivitás

Előnyt jelent:

  • LEAN folyamatok kialakításában szerzett tapasztalat
  • Fémipari technológiák magas szintű ismerete
  • Horganyzási technológia ismerete

Amit nyújtunk:

  • Szakmai kihívásokkal teli pozíció
  • Versenyképes fizetés
  • Lehetőség korszerű technológiákkal való munkavégzésre
  • Béren kívüli juttatások (autó, telefon, céges laptop)
  • Hosszútávú munkalehetőség egy magyar tulajdonú cégnél

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.