www.cvonline.hu

ÜZEMVEZETŐ (7229)

  • A hirdetés 675 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízópartnere számára munkatársat keres - sümegi munkavégzéssel - az alábbi munkakörbe:

Üzemvezető

Elvárások:
•Középfokú műszaki végzettség
•Acélszerkezet gyártó üzem vezetésében szerzett releváns tapasztalat (plazmavágás, élhajlítás, cső és profil hajlítás, fogyó -, és wolfram elektródás hegesztés, vékony lemez megmunkálás)
•Termelésben szereplő technológiák alapos ismerete
•Számítógép felhasználó szintű ismerete (Word, Excel, e-mail kezelés)
•Önálló, proaktív munkavégzés
•Kiváló kommunikációs készség

Feladatok:
•Épület acélszerkezet és istálló technológiai berendezések gyártásához kapcsolódóan a gyártás feladatainak üzemeltetése
•Gyártástechnológia ellenőrzése
•Gyártási határidők betartása
•Kapcsolattartás építésvezetőkkel és kivitelezőkkel
•Gyártóberendezések működőképességének biztosítása
•Gyártásban dolgozó kollégák irányítása és felügyelete

Előny:
•Idegen nyelv (angol, német) ismerete

Amit kínálunk:
•Hosszú távú munkalehetőség
•Szakmai fejlődési lehetőség
•Sokoldalú, összetett munkavégzés
•Lakhatási, letelepedési segítségnyújtás, támogatás

Megbízónk profilja:
•Magyar tulajdonú építőipari, kereskedelmi és szolgáltató vállalkozás

Munkavégzés helye:
•Veszprém megye, Sümeg

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre. A levél tárgyában kérjük, tüntesse fel: " Üzemvezető”

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857