www.cvonline.hu

ÜZEMVEZETŐ (6383)

  • A hirdetés 1143 napja lejárt

Elvárások:
•min. középfokú műszaki végzettség
•üzem – ill. üzemegység vezetőként szerzett min. 3 éves tapasztalat
•felhasználó szintű számítógépes ismeretek
•egyedi vagy kis sorozatú gyártásban való jártasság
Személyiségét illetően:
•határozott, megbízható, agilis
•kreatív, jó problémamegoldó

Előny:
•német nyelvismeret

Feladatok:
•40 fős üzem irányítása
•az esztergályos és marós kollégák szakmai irányítása
•feladatok kiosztása és koordinálása
•anyagbeszerzések, kiszállítások koordinálása

Juttatások:
•versenyképes fizetés
•letelepedés támogatása

Megbízónk profilja:
•Megbízónk egyedi kis sorozatú gépek gyártásával foglalkozó cég.

Munkavégzés helye:
•Győr környéke

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.