www.cvonline.hu

ÜZEMTECHNIKUS

  • A hirdetés 1088 napja lejárt

DMRV Duna Menti Regionális Vízmű
Zártkörűen Működő Részvénytársaság

A DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.

Csatornázási Főmérnöksége

munkakörbe munkatársat keres.

Feladatai:

  • A szennyvíztisztító telepek működésének operatív irányítása a kiadott üzemeltetési és technológia utasítások alapján, az üzemelési adatok gyűjtése,
  • A szennyvíztisztító telep kezelési és üzemeltetési utasításainak ellenőrzése, a jóváhagyott utasításokban foglaltak betartása, betartatása,
  • A szennyvíztisztító telepet érintő hibaelhárítási, karbantartási feladatok, koordinálása, beruházási feladatok előkészítése,
  • A tevékenységi körébe eső megvalósult beruházási és fenntartási munkák üzemeltetésére történő átvételének, a fenntartási munkák elszámolásának ellenőrzése, igazolása,
  • Feladata az egységénél a beosztott munkavállalók munkavégzésének koordinálása,
  • Az üzemeltetés során a munkaegészségügyi, munkabiztonsági és rendészeti előírások betartásához szükséges feltételek biztosítása, valamint az előírások betartásának ellenőrzése.

Feltételek:

  • Minimum középfokú végzettség, valamint a munkakörhöz illeszkedő szakirányú technikusi végzettség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Internet),
  • Minimum 2 év hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent:

  • Önálló, kreatív és precíz munkavégzés,
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó képesség,
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség.

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével 2014. június 05. 12.00 óráig a DMRV Zrt. Humánerőforrás-gazdálkodási Osztályán vagy az alábbi e-mail címen lehet.

DMRV ZRT.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő