www.cvonline.hu

Üzemtakarító (Részmunkaidős)

  • A hirdetés 79 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként Békés megye egyik legnagyobb autóipari alkatrészt gyártó vállalata.

Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Dinamikusan fejlődő vállalatunk csapatába keresünk új munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Üzemtakarító

Részmunkaidős

Feladatok:

  • Üzemcsarnokok, létesítmények tisztántartása, takarítása
  • Csarnokon belüli rend fentartása, pakolás
  • 5S fenntartásánk segítése a divízióban

Elvárásaink:

  • Általános iskola 8 osztálya

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Innovatív munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Szakmai és személyes fejlődés képzések által

Szakmai önéletrajzokat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Orosháza
Kategória Gyártás / Termelés > Gyári munkás
Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Gondnok, Takarítónő
Szükséges iskolai végzettség Általános iskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő