Üzemorvos vagy foglalkozás - egészségügyi szakorvos jelölt (Győr) Ref.sz.:FE-1187

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2015.06.15.
Hirdetés azonosító: 929126

Elvárások:

  • Belgyógyász végzettség
  • Jó szervező készség, képesség a csapatmunkára
  • Rugalmasság, mobilitás
  • Jó kommunikációs készség
  • Következetesség és elkötelezettség

Előny:

  • Foglakozás-egészségügyi szakorvos végzettség
  • Üzemorvosként szerzett több éves tapasztalat
  • Folyamatban lévő foglalkozás - egészségügyi szakorvosi tanulmányok vagy szándék a szakképesítés megszerzésére

Főbb feladatok:

  • Üzemorvosi tevékenység ellátása a rendelőintézetben, valamint esetenként a szerződött partnereknél
  • A cég reprezentatív képviselete szakmai fórumokon és a partnereknél (továbbképzéseken, egészségnapokon)
  • Szoros együttműködés a rendelőintézet dolgozóival (a nővérekkel, az asszisztensekkel és a szakorvosokkal)

A munkáltató ajánlata:

  • Egyedi megállapodás szerinti (kiemelt) bérezés
  • Lakhatás biztosítása (szolgálati lakás vagy albérlet-támogatás lehetősége)
  • Teljes- vagy részmunkaidős foglalkoztatás egyedi megállapodás alapján
  • Alkalmazotti vagy megbízásos jogviszony megegyezés szerint
  • Mentori felügyelet biztosítása a foglalkozás-egészségügyi szakvizsga megszerzéséhez
  • Akár azonnali kezdési lehetőség
  • Családias munkakörnyezet

A munkavégzés helye:

Győr – Ipari Park

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. győri székhelyű, 16 éve megbízhatóan működő – kialakult, megbízható partnerkörrel rendelkező - akkreditált egészségügyi szolgáltató megbízásából keres üzemorvost vagy jelöltet.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltett érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát megjelölve fizetési igényét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a hozzá tartozó FE-1187-es referenciaszámot.

Az állás részleteiről érdeklődhet Farkas Editnél a +36 20 915-6641-es telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Egészségügy / Szociális ellátás
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő, Részmunkaidő