www.cvonline.hu

Üzemmérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.21.
Jelentkezési határidő: 2016.12.21.
Üzemmérnök

Pozíció leírása / Job description

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő, világvezető erőművi beszállító cég keres folyamatosan bővülő megrendelések és portfólió szélesítése miatt motivált, tapasztalt és tehetséges szakembereket.

Feladatok:

- Termeléstervezés, ütemtervek készítése
- Rendelések fogadása, vizsgálata, indítása, visszaigazolása
- Határidők megállapítása, nyomon követése
- Anyagigények indítása
- Vevőkkel, partnerekkel való kapcsolattartás
- Vevői reklamációk kezelése
- Gyártósori folyamatok fejlesztésének felmérése
- Minőségügyi megbízotti feladatok

Elvárások:

- Szakirányú gépészmérnöki tanulmányok (Bsc/Msc)
- Angol és/vagy német tárgyalóképes nyelvtudás
- Ipari környezetben szerzett tapasztalat
- Egyedi gyártásban szerzett tapasztalat
- LEAN ismeretek
- MS Office programok ismerete

Amit kínálunk:

- Kiemelkedő bér és béren kívüli juttatások
- Teljesítményt elismerő alapbéren felüli juttatások
- Folyamatos, színvonalas szakmai képzések
- Nemzetközi színvonalú munkakörnyezet és csapat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -