www.cvonline.hu

Üzemmérnök T08üm

  • A hirdetés 238 napja lejárt

Üzemmérnök

T08üm

Komárom-Esztergom megyei autóipari gyártó cég megbízásából keresünk Üzemmérnök munkatársat.

Feladatok:

  • Termelés folyamatosságának biztosítása;
  • Termeléssel kapcsolatos információk karbantartása, dokumentációk készítése;
  • Projektek kivitelezése, dokumentációk naprakészen tartása;
  • Design, specifikációk, beszerzés, telepítések, beüzemelések, tréningek menedzselése folyamatok nyomon követése;
  • Üzemzavarok elhárításának támogatása, irányítása;
  • Felmerülő problémák megoldása, kiküszöbölése;
  • IT feladatok ellátása (IT Security, IT Services and Development).

 Elvárások:

  • Műszaki vagy elektronikai felsőfokú végzettség;
  • Legalább 2 éves mérnöki tapasztalat;
  • CAD és PLC ismeretek;
  • Műszaki, hidraulikai, pneumatikai ismeretek;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Projekt menedzseri attitűd;
  • Másik nyelv ismerete előnyt jelent;
  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat előny.

Önéletrajzát az alábbi  e-mail címre várjuk.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő