Üzemmérnök az energiaellátás és energiagazdálkodás területen

Régió: Bács-Kiskun

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2014.01.01.
Hirdetés azonosító: 574054

Ügyfelünk egy nemzetközi kereskedelmi és gyártó cég. Folyamatos bővülésnek köszönhetően karbantartási területre az alábbi pozícióba keres munkatársat: Üzemmérnök az energiaellátás és energiagazdálkodás területen

Feladatok:

- Energiaforrások felhasználása és alkalmazása, energiaellátással kapcsolatos feladatok
- Üzemeltetés, felügyelet és optimalizáció, rendelkezésre állás biztosítása
- Stratégiai és operatív tervezés kidolgozása és megvalósítása
- Energetikai törvények, rendeletek, normák betartásának biztosítása, felügyelete, beszámolók készítése a hatóságok és az ügyvezetés részére
- Energiafogyasztás- / energiaköltségek- és üzemeltetési költségek optimalizálása
- DIN50001 (energiamenedzsment) szerinti üzemvezetés

Elvárások:

- Lezárt felsőfokú mérnöki végzettség energetika vagy energiagazdálkodás szakirányon
- Legalább 2-3 éves munkatapasztalat energiagazdálkodás és létesítményüzemeltetés területén
- Tárgyalóképes német nyelvtudás
- Tapasztalattervezésben és projektmenedzsmentben való jártasság
- MS Office felhasználói szintű ismeretek
- Önálló és felelősségteljes munkavégzés, rugalmasság, terhelhetőség

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatás
- Mulitnacionális környezet
- Kihívást jelentő feladatok

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a

Kategória
Régió
Bács-Kiskun