www.cvonline.hu

Üzemmechanikus

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1176796

Gyógyszeripari partnercégünk részére munkatársat keresünk
Feladatok:

  • Üzemi termelő berendezések karbantartása, ehhez szükséges dokumentációk kialakítása, vezetése, ellenőrzése
  • Alkatrész megrendelések nyilvántartása, beérkezésük nyomon követése.
  • Specifikáció készítése új gépekhez, berendezésekhez
  • Részvétel műszaki átadás-átvétel eljárásban, az üzembehelyezésben és eljárásban
  • Üzemi karbantartók munkájának irányítása, műszaki betanításának felügyelete

Elvárások:
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök)
  • Legalább 3-5 év szakirányú tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Juttatások:
  • Rugalmas munkavégzés
  • Versenyképes jövedelem, kiemelt cafeteria juttatások
  • Bejárás támogatás
  • Stabil munkakörnyezet

Előnyök:
  • SAP - munkaköréhez kapcsolódó modul - felhasználói szintű
  • Karbantartás menedzsment rendszer - Felhasználói szintű

Nyelv:
  • Angol

  • Fényképes önéletrajz elküldésével [email ]címre a tárgy mezőben "Üzemmechanikus-Körmend" megjelölésével. Bővebb információ: +36206655061

Munkavégzés helye:
  • Körmend

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Vas