www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1061933
lejárt

Karrier az Audinál

Üzemlogisztikai koncepciótervező - Eszköztervező - Járműgyártás

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Az új munkatárs meghatározó feladata lesz, hogy Járműgyárunkban az Audi Q3-as modell felfutásához tartozó összes karosszéria- és járműmozgással kapcsolatos logisztikai folyamatokat megtervezze. Emellett fontos szerepe lesz munkája során az egyes gyártóterületekkel összhangban történő termelési hatékonyság folyamatos növelésének és a napi kapcsolattartásnak.

Egy olyan feladatkör, amely napról napra újdonságokat, kihívást és fontos szerepet tartogat az Ön számára!

Feladatok

  • Innovatív technológiák (Supermarket eszközök) felkutatása és bevezetése
  • Szereldei alkatrészkiszolgáláshoz Supermarket speciális tárolók tervezése és optimálása
  • Speciális tárolók és eszközök bevezetése, egyeztetése a szakterületekkel (Szereldével, Minőségbiztosítással, Folyamattervezéssel, Munkavédelemmel) és külsős partnerekkel, logisztikai szolgáltatóval
  • Részvétel optimálási, felfutási workshopokon, csomagolást érintő intézkedések ledolgozása
  • Új termékek bevezetése és kifutása esetén logisztikai folyamatok támogatása
  • Logisztikai költségek tervezése és engedélyeztetése
  • Projektmunkában való részvétel
Elvárások

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség logisztika (lehetőleg üzemi logisztika) szakirányon
  • Hasonló területen szerzett, minimum 3 éves munkatapasztalat
  • Autóipari cégnél szerzett tapasztalat előny
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás írásban és szóban
  • Angol nyelvtudás előny
  • Jó kommunikációs készség
  • Nyitottság kihívást jelentő, kreatív feladatok elvégzésére
  • Önállóság
  • Határozott fellépés

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC9634

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Diósi Zsófia válaszolja meg Önnek: +36 96 66 4659