www.cvonline.hu

ÜZEMI VEZETŐ (Energiaközpont)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.05.27.
Hirdetés azonosító: 1007954

Neves nemzetközi vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Az energiaközpont üzemeltetése, kazán (16t, 50t) és szárítók működésének felügyelete, indítása, leállítása
  • Terhelésváltoztatások, szükség szerinti beállítások végrehajtása
  • Folyamatfenntartás, ellenőrzési eljárások, esetleges üzemzavarok, meghibásodások okainak feltárása
  • Vegyszerek megfelelő kezelése, gáztermelés folyamatos fenntartása
  • Az üzemeléshez szükséges mintavételek végrehajtásának ellenőrzése
  • Az üzemvitelben tapasztalt rendellenességek, eltérések hatáskörön belüli javítása, korrigálása, az ezen túlmutató események jelentése
  • A karbantartási ügyek felülvizsgálása, a karbantartók segítése a karbantartási tevékenységek tervezésében és kivitelezésében
  • Az energia üzemi operátorok (kazángépészek) tevékenységének napi felügyelete, irányítása
  • Megfelelő gyártási naplók és dokumentációk vezetésének felügyelete
  • Az üzemi terület tisztaságának fenntartásának felügyelete
  • Operátorok irányítása, szakmai támogatása

Elvárások

  • Kazángépész (turbinagépész) végzettség
  • Kazángépész munkakörben szerzett legalább 5 éves tapasztalat
  • Vezetői beosztásban szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Szárítóval kapcsolatos tapasztalat
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Pontos, precíz, felelősségteljes, magas színvonalú munkavégzés
  • Rugalmasság, jó szervezőkészség, terhelhetőség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes juttatási csomag, béren kívüli juttatásokkal
  • Barátságos, fiatalos, dinamikus csapat

A munkavégzés helye

Közép-Magyarország

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: ÜZEMI VEZETŐ (Energiaközpont), Közép-Magyarország