www.cvonline.hu

Üzemi technológus – festő üzemi specifikációval

  • A hirdetés 497 napja lejárt

A Linamar Hungary Zrt. a kanadai multinacionális Linamar Corporation tagjaként mezőgazdasági és ipari alkatrészek illetve építőipari termékek gyártásával foglalkozik.
Magyarországon három divíziót működtet, melyből kettő Orosházán (OROS, LPD), egy pedig Békéscsabán (PPM) található. Az OROS Divízió tevékenysége mezőgazdasági
és építőipari gépgyártásra terjed ki. Elsősorban hazai, nyugat és kelet-európai, valamint észak-amerikai piacokat szolgál ki. Az LPD Divízió tevékenységét autóipari alkatrészeket gyártása és fejlesztése jellemzi. Megrendelőink közé több az autóiparban ismert és elismert vállalatok tartoznak. A Linamar Hungary ZRt. legfiatalabb gyáregysége a PPM Divízió, amely ipari, autóipari alkatrészgyártással foglalkozik.

Orosházi telephelyünkre az alábbi munkakörre várjuk jelentkezését:

Feladata:

  • A termelés támogatása, a műszaki változások és új technológiák bevezetése
  • Az üzemi működés hatékonyságénak növelése mérnöki és lean eszközökkel.
  • Előírástól eltérő alapanyag felhasználás esetén veszteségforrások felmérése, megszüntetése
  • Üzemi készletek (festék, és adalékok, vegyszerek, segédanyagok) felhasználásának nyomonkövetése
  • Új gyártmányok gyártásba történő bevezetésének műszaki támogatása
  • Üzemi oktatások levezetése, dokumentálása, dokumentációs rendszer kezelése
  • Üzemi KIR-MEBIR auditok elvégzése
  • Gépek berendezések, szórástechnika felmerülő pótalkatrész igényeinek kezelése/rendelése

Elvárásaink:

  • Gépészmérnök végzettség (Gyártástechnológia szakirány előnyt jelent) vagy
  • technológusi végzettség és hasonló munkakörben szerzett, releváns tapasztalat
  • Windows Microsoft Office alkalmazások, AUTOCAD, Solidworks ismerete
  • Festési technológiákban szerzett jártasság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Érdekes munka nemzetközi környezetben
  • Karrierépítési lehetőség
  • Személyes fejlődés tréningeken keresztül
Helyek Békés
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő