www.cvonline.hu
Üzemi targoncavezető (Referenciaszám: PJ 2892)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.06.24.
Jelentkezési határidő: 2016.07.01.
Hirdetés azonosító: 1056283
lejárt

Győrben működő, élelmiszeripari partnerünk részére keresünk kollégát az alábbi pozícióba

ÜZEMI TARGONCAVEZETŐ

Feladatok:
- A gyártási területen fellelhető alapanyagok, félkész termékek, raklapozott késztermékek homlokvillás emelőtargoncával vagy gyalogvezérlésű kézi targoncával (béka) történő mozgatása
- A gyártási tevékenység során elkészült raklapozott termékek fóliázása, illetve a streccs-fóliázó berendezések kezelése
- Az üzemi szerves és szervetlen hulladék megfelelő szelektív gyűjtése és a tárolás eszközeinek, illetve helyeinek megfelelő kezelése
- A munkavégzési terület és a használt eszközök gyártás közbeni folyamatos rendfenntartó takarítása, a targoncák szabályszerű üzemeltetése
- Részvétel a heti és a havi leltározási tevékenységekben

Elvárások:
- Érvényes 3324 kódszámú vezetőüléses targoncavezetői jogosítvány (elektromos targonca)
- Minimum 1 éves targoncavezetői gyakorlat
- Szállítmányozás,- raktár,- logisztikai területen szerzett tapasztalat
- Alap szintű számítástechnikai ismeretek
- Megbízható nyitott, ambiciózus, dinamikus személyiség
- Több műszak vállalása

Munkavégzés helye:
- Győr

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes juttatás
- Önálló, felelősségteljes munkakör
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Hosszú távú munkalehetőség

Kérjük, csatolva küldje el szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.