www.cvonline.hu

Üzemi targoncás

  • A hirdetés 485 napja lejárt

BUDAPESTI FÉMIPARI GYÁRTÓ CÉG

munkakörbe keres munkatársat.

A munkakör leírása:

  • Több típusú és teherbírású (2,0 t-4,5 t-ig) diesel, gázos targoncával (Linde, Toyota, TCM), a termelő berendezések ellátása alapanyaggal, valamint a keletkezett félkész és késztermékek mozgatása, az üzemcsarnokok között!

Elvárások:

  • Targoncavezetői gyakorlat

Előny:

  • Megszerzett friss, érvényes OKJ-s, NKH-s targoncás jogosítvány, valamint több féle targoncán szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • teljesítmény arányos fizetés a törvényes műszak pótlékokkal
  • utazási költség törvényben meghatározott térítése
  • Erzsébet Kártya (próbaidő után)

Jelentkezés: az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő