www.cvonline.hu
Üzemi takarító csoportvezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.07.
Jelentkezési határidő: 2016.12.12.
Hirdetés azonosító: 1097247

Folyamatosan bővülő, stabil háttérrel rendelkező kecskeméti Partnerünk számára munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Jelenlegi és új gyártórészlegek tisztántartása
  • A technológiai és az előírt takarítási utasításnak megfelelő gyártósori tisztaság elérése
  • Takarításban való aktív részvétel
  • Takarítást végző munkatársak koordinálása
  • Az elvégzett munka ellenőrzése
  • Beosztások készítése
  • Üzemi renddel kapcsolatos problémák, kérések szakszerű kezelése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Jó szervezőkészség

Előny:

  • Csoportvezetésben szerzett tapasztalat
  • Takarításban szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Alapbéren felüli juttatások
  • Stabil háttér, modern munkakörnyezet

Egyéb:

  • Munkavégzés helye, Kecskemét
  • 3 műszakos munkavégzés

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.