www.cvonline.hu

Üzemi segéd

  • A hirdetés 405 napja lejárt

Keressük új szezonális munkatársainkat főzőházunkba, hogy együtt állítsuk elő Magyarország számos kedvelt sörét!

Feladatok:
  • Nyitott erjesztőkádak kezelése
  • Kádak töltése, ürítése és tisztítása kézi eszközökkel
  • Üzemi területek rendben tartása és takarítása kézi és gépi eszközökkel
  • Elvárt higiéniai állapot biztosítása és fenntartása
Elvárások:
  • Legalább általános iskolai végzettség
  • Terhelhetőség, jó fizikum
  • Megbízhatóság
  • Több műszakos munkarend vállalása (12 órás műszakok)
  • HATÁROZOTT IDEJŰ SZERZŐDÉS vállalása (egy szezon): belépés napjától augusztus végéig!
Juttatások:
  • Stabil, biztos munkahely a nyárra
  • Nagyvállalati környezet
  • Versenyképes bérezés, a szezon végén a fizetésen felül prémium (Azoknak, akik végigdolgozzák a szezont)
  • Tapasztalati, tanulási lehetőség
Helyek Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség -