www.cvonline.hu

Üzemi (műanyagfeldolgozó) mérnök

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2015.10.14.
Hirdetés azonosító: 966766
lejárt

Innovatív technológiát alkalmazó Bács-megyei megbízónk részére várjuk GÉPÉSZMÉRNÖKÖK jelentkezését, lehetőleg műanyagos tapasztalattal.

FELADATOK:

  • termék- és technológia-fejlesztés ill. transzfer
  • funkciós vizsgálatok elvégzése
  • bemintázási kritériumok meghatározása
  • 6-10 fős csoport irányítása
  • vevői jóváhagyások koordinálása
  • idegen gyártóezköz rajzok honosítása

gépészmérnöki végzettség

kommunikációs szintű német vagy angol nyelvtudás

vezetői skillek, csapatmunkában való tapasztalat

műanyagfeldolgozói, anyagmérnöki vagy minőségbiztosítási szaktudás

gyártó üzemben megszerzett vezetői tapasztalat

versenyképes jövedelem és juttatási csomag

innovációban való tapasztalatszerzés lehetősége

szakmai és nyelvi továbbképzések

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu