www.cvonline.hu

Üzemi minőségbiztosító

  • A hirdetés 684 napja lejárt

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Debreceni telephelye

 Minőségbiztosító Igazgatóság

Termelésfelügyeleti Főosztálya

munkatársat keres

Feladatai:

  • Gyártási folyamatok GMP és helyi szabályozások szerinti felügyelete;
  • Részvétel az üzem tevékenységét szabályozó előírások, utasítások és azok módosításainak elkészítésében;
  • A gyártás során keletkezett dokumentumok ellenőrzése és jóváhagyása;
  • Gyártási eltérések kivizsgálása, okainak feltárása, javító javaslatok készítése;
  • Vevői reklamációk kivizsgálása, azokról jelentések készítése;
  • Az ellenőrzött változtatásokhoz kapcsolódó vizsgálatok, jelentések értékelése, az engedélyezett ellenőrzött változtatások végrehajtásának nyomon követése;
  • Részvétel a hazai és külföldi hatósági inspekciók, auditok előkészítésében, javító intézkedések bevezetésének, fenntartásának nyomon követése.

Elvárásaink:

  • Gyógyszerész, vagy MSc szintű vegyész, vegyészmérnök végzettség;
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás;
  • Magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;
  • Pontos, precíz munkavégzés;
  • Jó dokumentációs készség, hatékony időgazdálkodás.

Előnyt jelent:

  • Gyógyszeripari tapasztalat.

Ajánlatunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere;
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését angol és

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-

másolatokkal várjuk 2015. július 12-ig az alábbi címen:

Link megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol