www.cvonline.hu

Üzemi mérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2015.11.06.

Pozíció leírása / Job description

Multinacionális gyártó partnerünk számára munkatársat keresünk Üzemi mérnök pozícióba.

Feladatok:

A gyártóegység üzemvitelének, megfelelő műszaki állapotának biztosítása
Gépek, eszközök és berendezések, illetve vezérlésük karbantartásának és validációjának felügyelete
Ipari automatizálási rendszerek, PLC vezérlések rendeltetésszerű működésének biztosítása
Karbantartási tervek kidolgozása, karbantartási feladatok ütemezése
Fejlesztési javaslatok megfogalmazása, fejlesztési folyamatok támogatása
Kapcsolattartás a külföldi beszállítóval, szerviz megrendelése
Karbantartáshoz szükséges alapanyagok rendelkezésre állásának biztosítása
Karbantartási folyamatok GMP szerinti dokumentációja
Szükség esetén részvétel a termelő berendezések telepítésében, javításában
Műszerészek munkájának koordinálása

Elvárások:

Villamosmérnök, gépészmérnök (mechatronikai vagy vegyipari szakirányú) végzettség
Üzemeltetési, karbantartási területen szerzett gyakorlat
Gyógyszeripari, vegyipari vagy élelmiszeripari tapasztalat
Középfokú, kommunikációképes angol nyelvtudás
MS Office ismeret, AutoCAD ismeret
Precizitás, megbízhatóság, kiváló kommunikációs készség
Önálló munkavégzés, szervezési készség

Amit kínálunk:

Széles körű béren kívüli juttatási rendszer
Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége
Csúcstechnológia és dinamikus csapatszellem

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -