www.cvonline.hu

Üzemi karbantartó

  • A hirdetés 757 napja lejárt

A  szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

ÜZEMI KARBANTARTÓ

Feladatkör:

  • NC és CNC gépek,valamint a gyártásban használt eszközök karbantartása, javítása
  • Gépek és eszközök rendszeres műszaki ellenőrzése
  • Megelőző karbantartás elvégzése, gépek folyamatos fejlesztése
  • Karbantartási tervek és célok megvalósulásának támogatása
  • Kapcsolattartás külső-belső partnerekkel
  • Karbantartási és TPM dokumentáció elkészítése

Szükséges képzettség:

  • Középfokú műszaki végzettség

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett többéves tapasztalat
  • Többműszakos munkarend vállalása
  • Nagyfokú precizitás, megbízhatóság
  • Terhelhetőség, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • PLC ismeret
  • TPM ismeretek
  • Német és/vagy angol nyelv alapszintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-beosztás

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével 2015.06.07-ig az alábbi címre várjuk.

Helyek Veszprém
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő