www.cvonline.hu

ÜZEMI KARBANTARTÓ

  • Company_icon BALLUFF ELEKTRONIKA Kft.
  • Location_icon Veszprém, Veszprém
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

A  szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő
veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatkör:

  • Gyártóberendezések és eszközök rendelkezésre állásának biztosítása
  • Megelőző karbantartások elvégzése
  • Gyártásban fellépő problémák analizálása, korrekciós intézkedések végrehajtása
  • Termelőeszközök rendszeres ellenőrzése
  • Diagnosztikai feladatok elvégzése, eredmények dokumentálása
  • TPM rendszer működtetése
  • Pótalkatrészek felügyelete, beszerzésének kezdeményezése
  • Szakszervizek munkájának támogatása

Szükséges képzettség:

  • Középfokú villamos- vagy mechatronikai végzettség

A jelölttel szembeni elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett többéves tapasztalat
  • Pneumatika ismeretek (rajzolvasás)
  • TPM rendszer és megelőző karbantartási technikák ismerete
  • Terhelhetőség, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség
  • Angol vagy német nyelv ismerete A2 szinten

Előnyt jelent:

  • Más területen szerzett karbantartási gyakorlat
  • Elektronikai ismeretek
  • PLC programozási ismeretek

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Rugalmas munkaidő-beosztás

A jelentkezéseket a pozíció megjelölésével 2017.11.26-ig az alábbi címre várjuk.

Helyek Veszprém
Veszprém
Kategória Elektronika / Telekommunikáció > Elektronikai karbantartó
Energetika / Villamosság > Villanyszerelő
Építés / Ingatlan > Karbantartó
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német