www.cvonline.hu

Üzemi eszköz- és layout tervező

  • A hirdetés 852 napja lejárt

  A Robert Bosch Automotive Steering Kft. a személy- és tehergépkocsik kormánymű és kormányoszlop gyártásában piacvezető német Robert Bosch Automotive Steering GmbH magyarországi leányvállalata egri gyárába

 munkatársat keres

Feladatok:

  • Üzemi eszközök tervezése az egri és a maklári telephelyek szerelősoraihoz. Önálló tervezői munka a felállított célok és feladat meghatározások alapján.
  • A tervezés során költséghatékony megoldások előnyben részesítése. A költségkeretek és határidők figyelése és betartása.
  • Dokumentáció karbantartása, a társosztályok részére elérhető helyen és formátumban rendelkezésre bocsájtása.
  • Részvétel az üzemi layout tervezésben. Gép áttelepítések támogatása. Layout aktualizálása.

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • 1-2 éves tapasztalat hasonló tervezési tevékenységben, autóipari terület előny
  • CAD konstruktőri ismeretek AutoCAD-ben és Inventor-ban
  • Önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs és csapat készség
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás

Munkavégzés helye:

Eger

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az alábbi email címre!

Helyek Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol