www.cvonline.hu

Üzemi elektrotechnikus - Németország

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 708046
lejárt

Ország:    Németország (+49)

A pozíció leírása:    Németországi megbízónk részére keresünk tapasztalattal rendelkező üzemi elektrotechnikusokat.

Feladatkör, felelősségek:    • Ipari és irodai épületek elektromos berendezéseinek javítása, karbantartása

• Gépi vezérlésű berendezések javítása és karbantartása

• Szerszámgépek, kézi eszközök javítása

• Elektromos berendezések első, majd ismétlődő próbája, vizsgáztatása

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   • Szakirányú végzettség

• Min. 1-2 éves munkatapasztalat

• Számítógépes ismeret

• CAD ismerete

• Ügyfélszolgálati tapasztalat

• Utazási hajlandóság

• B kategóriás jogosítvány, előny: targoncavezetői jogosítvány

• Saját autó

• Jó kommunikációs készség

• Terhelhetőség

• Társalgási szintű német nyelvtudás

• A jelentkezéshez fényképes, német nyelvű önéletrajz szükséges

Nyelvtudás:    Társalgási szintű német nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy beszállítói vállalat autóipari területen.

Egyéb:    A munkavégzés helye:

• Laupheim, Baden-Württemberg

• Ulm, Donau, Baden-Württemberg

Feltételek:

• Teljes munkaidő

• 37,7 órás munkahét

• Esetenként túlóra szükséges

• Munkabér: bruttó 15 EUR/órától, a németországi adózási szabályok szerint

• Határozatlan idejű munkaszerződés

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.