www.cvonline.hu

Üzemi csoportvezető

  • A hirdetés 194 napja lejárt

Cégünk elektronikai eszközök diagnosztikájával, javításával, felújításával és kapcsolódó logisztikai feladatok ellátásával foglalkozó budapesti üzemébe keres munkatársat

pozícióba

Cégünkről bővebben: Link megjelenítése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Műszakvezetői gyakorlat termelésben
  • Erős számítógépes ismeretek (MS Office, Windows, termelésirányítási rendszer)
  • Precizitás, szabálykövetés
  • Vezetői készségek
  • Határozott fellépés, nagyfokú önállóság, kezdeményező képesség, kreativitás

Feladatok:

  • Csiszolás, fényezés, szitázás, szét- és össze szerelés, csomagolás területén a munkatársak irányítása, munkaszervezés, felügyelet, létszámgazdálkodás
  • Adminisztráció, riportok, jelentések készítése
  • Kiszállításért, minőségért való felelősségvállalás
  • A gyártási terv pontos teljesítése, erőforrások (emberi, eszköz) biztosítása
  • Felelősség a minőségi termékek költséghatékony módon történő elkészítéséért
  • A munkabiztonsági, minőségbiztosítási és üzemi rend előírások betartása és betartatása a termelésben
  • A gyártott darabszámok (selejt és utómunka) lejelentése, leltározás
  • Dolgozók motiválása, képzése
  • Társvezetőkkel együttműködés

Munkahely: Csepel, posztógyár területén

Munkaidő: H-P 7-15:30.

Munkakezdés: 2017 januártól

Juttatások: alapbér + cafeteria

Amit nyújtunk:

  • Szakmai önállóság, ötletek megvalósítása
  • Gyors döntések
  • Változatos projektek
  • Fejlődő környezet
  • Jövőkép, karrier
  • Fiatalos, lendületes csapat

Kérjük, küld el magyar nyelvű önéletrajzod fizetési igény megjelölésével, illetve ha van, akkor motivációs leveled is a lenti e-mail címre.

Helyek Budapest (Budapest, XXI. kerület, Magyarország)
Pest
Kategória Gyártás / Termelés > Ipari művezető
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés > Részlegvezető
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő