www.cvonline.hu

Üzemi adminisztrátor - Kisbér

  • A hirdetés 450 napja lejárt

Feladatkör:
Üzemi adminisztrációs feladatok ellátása, adatelemzés.

Végzettség:
Középfokú végzettség szükséges.

Szakmai tapasztalat:
Hasonló területen szerzett 4-5 éves munkatapasztalattal rendelkező jelöltek jelentkezését várjuk.

Informatika:
felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Az ideális jelölt vállalja a két műszakos munkarendet, nagy teherbírású, rugalmas (havi két szombaton vállalja a délelőttös munkát). Word és Excel használatában tapasztalatot szerzett.

Irodai munka területre

Megjegyzés:
Élelmiszeripari gyártó vállalat.