www.cvonline.hu

Üzemgazdasági menedzser (kontroller)

  • A hirdetés 891 napja lejárt

Üzemgazdasági menedzser (kontroller) munkatársat keresünk

A Szerencsejáték Zrt. interaktív értékesítési területre üzemgazdasági menedzser (kontroller) munkatársat keres.

Feladatai:

  • aktív részvétel a szakterület árbevétel-, költség- és beruházási tervének összeállításában,
  • együttműködés a központi kontrolling szervezettel a vállalati terv elkészítésében,
  • terv-tény adatok monitorozása, becslések, prognózisok készítése,
  • Közreműködés a szakterületet érintő vezetői riportok, éves és évközi beszámolók készítésében
  • vezetői döntések előkészítését támogató elemzések, gazdaságossági számítások végzése
  • szerződések, kötelezettségvállalások előkészítése és nyilvántartása,
  • szakterülethez tartozó szerződések, számlák kezelése, számlalikvidáció.

Elvárások:

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • középfokú angol nyelvtudás
  • Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • pontos, megbízható munkavégzés, igényesség az önállóan ellátandó feladatok terén
  • jó kommunikáció szóban és írásban,
  • kezdeményező és problémamegoldó készség,
  • jó elemző készség, kreatív, nyitott gondolkodás.

Előnyt jelent:

  • munkatapasztalat kontroller munkakörben
  • kontroller szakirányú képesítés,
  • munkavégzés IBM COGNOS környezetben,
  • könyvelésben való jártasság
  • szerencsejátékok speciális szabályainak ismerete.

Jelentkezni lehet írásban, a szakmai önéletrajzot, motivációs levelet és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát mellékelve a pozíció pontos megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Szerencsejáték Zrt.
Humán Főosztály
1015 Budapest, Csalogány u. 30-32.

Jelentkezési határidő: 2014. december 15.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol