www.cvonline.hu

Üzemgazdálkodási ügyintéző

  • A hirdetés 254 napja lejárt

Budapesti, X. kerületi telephelyű részvénytársaság

üzemgazdálkodási ügyintéző

munkakörbe munkatársat keres.

A leendő munkatárs feladatai:

  • a vállalat saját tulajdonú gépjárműveivel kapcsolatos ügyintézés
  • tárgyi eszközökkel kapcsolatos ügyintézés

Elvárások:

  • középiskolai végzettség (műszaki szakirány előnyt jelent)
  • MS Office kezelői szintű ismerete

Előny: emelőgépekkel kapcsolatos ismeretek

Jelentkezéseket az alábbi e-mail címre várjuk!
Érdeklődni lehet az alábbi telefonszámon: 30/277-9065

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő