www.cvonline.hu

Üzemfenntartó

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

  A Lighttech Lámpatechnológiai Kft. napozó-, germicidlámpák és egyéb speciális lámpák gyártásával és értékesítésével foglalkozik szerte a világon. Megalapítása óta szoros kapcsolatban áll az USA egyik vezető speciális lámpagyártó cégével. A Lighttech Kft. 16.000 m² termelési területen Budapest közvetlen közelében, Dunakeszin helyezkedik el.

Létesítmény fenntartás szervezetünkbe az alábbi munkatársat keressük:

Amit Társaságunk kínál:

  • Érdekes, sokrétű munka
  • Növekedő piaci környezet
  • Biztos egzisztencia
  • Modern szemlélet

Legfontosabb feladatok:

  • A Társaság telephelyén lévő ingatlanokban felmerülő mindennemű cső- és vízszerelési munka elvégzése (vas, horganyzott, réz)
  • Légtechnikai csőrendszerek szerelése
  • Megelőző karbantartások elvégzése
  • Meghibásodás esetén hibaelhárítások, javítások elvégzése

Munkavégzéssel kapcsolatos tudnivalók:

  • Többműszakos tevékenység (2 műszak); 1 havi munkaidőkeret;
  • Próbaidő (3 hónap) után Cafeteria tagság
  • Utiköltség térítés a törvényi előírásoknak megfelelően

Szükséges kompetenciák:

  • Központi fűtés- és csőhálózat szerelő szakirányú végzettség (SZKI végzettség)
  • Pontosság, részletekre való odafigyelés, átfogó szemlélet
  • 2-3 éves szakmai gyakorlat előny
  • Műszaki érdeklődés
  • Globális, közép vállalat szervezetébe való beilleszkedés

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, magyar nyelvű, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát a munkakör megnevezésével az alábbi e-mail címre küldje:

Pénzesné Dénes Beatrix
Emberi erőforrás felelős
2120 Dunakeszi, Hegyrejáró u.1.
www.light-sources.com

Munkavégzés helye Dunakeszi
Kategória Építés / Ingatlan, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Dunakeszi