www.cvonline.hu

Üzemfenntartó szakmunkás

  • A hirdetés 252 napja lejárt

Szeretnél munkatapasztalatoddal és szakértelmeddel megbecsült munkavállaló lenni?

A jövődet egy megbízható nagyvállalatnál képzeled el?

Légy te is Létesítmény fenntartás csapatunk tagja!

A Lighttech Lámpatechnológiai Kft. napozó-, germicidlámpák és egyéb speciális lámpák gyártásával és értékesítésével foglalkozik szerte a világon. Megalapítása óta szoros kapcsolatban áll az USA egyik vezető speciális lámpagyártó cégével. A Lighttech Kft. 16.000 m² termelési területen Budapest közvetlen közelében, Dunakeszin helyezkedik el.

Munkakör: Üzemfenntartó szakmunkás

  • Központi fűtés- és csőhálózat szerelő szakirányú végzettséged van (SZKI végzettség)
  • gyakorlattal rendelkezel azért, ha pályakezdő vagy azért
  • szereted a kihívásokat

Honnan tudod, hogy biztosan minket keresel?

  • szeretnél egy vevőorientált termelő nagyvállalat hasznos tagja lenni
  • biztos egzisztenciára vágysz
  • hosszú távra tervezel
  • csapatjátékos vagy, aki szereti a változatos, sokrétű munkát

Mit tudunk kínálni?

  • 2 műszakos munkarend
  • versenyképes fizetés
  • Cafeteria juttatás
  • útiköltség térítés

Milyen feladatok várnak?

  • A Társaság telephelyén lévő ingatlanokban felmerülő mindennemű cső- és vízszerelési munka elvégzése (vas, horganyzott, réz)
  • Légtechnikai csőrendszerek szerelése
  • Megelőző karbantartások elvégzése
  • Meghibásodás esetén hibaelhárítások, javítások elvégzése

Pénzesné Dénes Beatrix
Emberi erőforrás felelős

Tel: 06-27/541-840; 06-30/241-4292;

2120 Dunakeszi, Hegyrejáró u.1.

Link megjelenítése

Helyek Budapest
Dunakeszi
Kategória Építés / Ingatlan
Gyártás / Termelés
Szakmunka / fizikai munka
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő