www.cvonline.hu

Üzemfenntartó lakatos

  • Company_icon FKF Nonprofit Zrt.
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 9 napja lett aktiválva

A FŐVÁROSI KÖZTERÜLET-FENNTARTÓ ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ NONPROFIT RÉSZVÉNYTÁRSASÁG

 pályázatot hirdet

munkakör betöltésére.

Fő feladatai:

  • A folyamatos üzemű kazánok, füstgáztisztító berendezések, turbinák, híddaruk, szivattyúk, csőhálózatok műszakos karbantartása,
  • ellenőrzések elvégzése, hibák feltárása – megszüntetése.

Elvárások:

  • Géplakatos szakmunkás bizonyítvány,
  • büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány,
  • több műszakos munkarend vállalása,
  • együttműködési és jó kommunikációs készség.

Előnyt jelent:

  • Erőműi berendezések karbantartásában szerzett gyakorlat,
  • műszaki érettségi bizonyítvány,
  • Építő- és anyagmozgató gép kezelője/emelőgép kezelő (kivéve targonca) szakirány híddaru tanúsítvány, 3324 Vezetőüléses targonca gépcsoportra gépkezelői jogosítvány és gyakorlat.

Amit kínálunk:

  • Stabil bejelentett munkahely,
  • azonnali munkakezdési lehetőség,
  • bérpótlékok,
  • 3 hónap próbaidő után cafetéria juttatás,
  • Foglalkozás-egészségügyi Szolgálat, ingyenes igénybe vehető fogászati ellátás,
  • igény esetén munkásszállón történő elhelyezés,
  • kedvezményes díjszabás mellett igénybe vehető Társasági üdülők biztosítása.

Munkavégzés helye: Fővárosi Hulladékhasznosító Mű,1151. Budapest, Mélyfúró út 10-12.

Fényképes szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre szíveskedjen elküldeni, a tárgyba „üzemfenntartó lakatos” jelige feltüntetésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan > Építész, Karbantartó, Üzemeltető
Gyártás / Termelés > Gép-szerszám szerelő, Gépészeti szakmunkás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű