www.cvonline.hu

Üzemfenntartás és beruházás vezető

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1159716

Az Enloyd kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértőés vezetőkiválasztási szolgáltatásokat.

Az Enloyd magyarországi képviseletét, anyacégünk a Prohumán Csoport szilárd piaci szerepére alapozva hoztuk létre. 1997 óta jelenlévő, majd 2004-ben önálló cégé alakult Prohuman, komplex HR szolgáltatásaival megkerülhetetlen szereplője a hazai piacnak. Az Enloyd, hátterének köszönhetően válhatott professzionális és dinamikus partnerévé a megbízói és jelöltjei számára.

(Szabolcs-Szatmár-Bereg)

munkakörbe Külföldi tulajdonú cégcsoport magyarországi gyártóvállalata számára keresünk munkatársat:
Feladatok:

  • Jóváhagyásra előkészíti a beruházási tervjavaslatokat. Irányítja a beruházások megvalósításával kapcsolatos műszaki tevékenységeket.
  • Közreműködik a döntés-előkészítő tanulmány, fejlesztési cél meghatározás műszaki tervezési cél meghatározás előkészítésében.
  • Folyamatosan figyelemmel kíséri az irányítása alá tartozó költséghely(ek) költségkeret felhasználását, elemzi a tervezett és tényleges költségek alakulását
  • Tisztázza a költségkeret túllépésének okait, azok ismeretében költségcsökkentő intézkedéseket tesz.
  • Előkészíti a beruházási, felújítási projekteket, koordinálja azok végrehajtását.
  • Gondoskodik a külső kivitelezőkkel történő szerződések megkötéséről és a kivitelezés lebonyolításáról.
  • Biztosítja hatáskörén belül az üzemfenntartás tervszerű működtetéséhez szükséges feltételeket.
  • Irányítja a rendszeres karbantartást igénylő gépek és berendezések tervszerű megelőző karbantartását, gondoskodik a szükséges nyilvántartások vezetéséről.
  • Gondoskodik a tevékenységi köréhez tartozó anyag és eszközök beszerzéséről, raktározásról a meglévő készletekkel történő gazdálkodásról, a saját hatáskörébe történő beszerzések számláinak leigazolásáról.
  • Képviseli egységét a társaság más szervezeti egységei és külső szervezetek előtt.
  • Irányítja a szervezetére háruló biztonságtechnikai feladatok végrehajtását.
  • Végzi a munka és tűzvédelmi feladatokat a Munkavédelmi Szabályzat, illetve a Tűzvédelmi Utasítás, minőséggel kapcsolatos feladatát a vonatkozó SZME-k szerint.
  • Elkészíti a területéhez tartozó éves karbantartási tervet.

Elvárások:
  • Gépészmérnöki végzettség
  • Minimum 4-5 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • AutoCAd ismeret
  • Kiváló problémamegoldó, kommunikációs és érdekérvényesítő képesség
  • Dinamikus és proaktív személyiség
  • Strukturált, folyamatcentrikus gondolkodásmód.

Juttatások:
  • hosszú távú munkalehetőség
  • változatos, kihívásokkal teli munkakör
  • stabil hátterű vállalat

Előnyök:
  • azonnali munkakezdés

Nyelv:
  • Angol

  • Jelentkezését várjuk a megadott e-mail címen!

Látogasson el honlapunkra www.enloyd.hu és fedezzen fel új lehetőségeket!

Enloyd Kft.
BANK CENTER
CITI TOWER 5. EMELET
SZABADSÁG TÉR 7
H-1054 BUDAPEST

Member of Work Service Group