www.cvonline.hu

Üzemeltető

  • A hirdetés 1349 napja lejárt

A Kancellár.hu Zrt. Magyarország piacvezető információbiztonsággal foglalkozó cége állást hirdet

üzemeltetői munkakörbe.

Leendő munkatársunk figyelmébe ajánljuk, hogy minden munkakapcsolat párbaj és mivel ember-gép közötti viadal nem létezik, mindig ember-ember elleni játszmát kell játszani.

Feladat:

Keresünk olyan - nem akadémikus, hanem gyakorlati tudással rendelkező - munkatársat, aki kihívást lát az ezen a szakterületen folytatott szellemi párbajokban, és eléggé hiú ahhoz, hogy minden esetben győzedelmesen álljon fel a párviadal végén. Mottónk: Mindig az aktuális ellenfelet kell legyőzni!

Elvárások:

  • Magabiztos TCP/IP hálózati ismeretek
  • Linux/Unix és Windows rendszerüzemeltetésben, scriptkészítésben (Shell, AWK, Perl) szerzett tapasztalat
  • Windows rendszerüzemeltetési tapasztalat

Előny:

  • Biztonsági eszközök üzemeltetésében, naplóelemzésben szerzett tapasztalat
  • Jártasság SQL lekérdezések írásában
  • ITIL ismeretek

Pozíció: Üzemeltető /tapasztalatszerzést követően rendszermérnöki feladatokkal bővítve/

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület

Amit kínálunk: Szakmai kihívás, jó csapat, kellemes munkakörnyezet, stabilitás, versenyképes fizetés.

Fényképes magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi címre várjuk!

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő