www.cvonline.hu

ÜZEMELTETŐ VILLANYSZERELŐ (ERŐSÁRAMÚ)

  • A hirdetés 194 napja lejárt

A győri székhelyű Rába Futómű Kft. (Link megjelenítése) – a világ egyik jelentős magyar döntési központú futómű- és futómű főegység gyártója – hosszú távú munkavégzésre elkötelezett, kiváló szaktudással rendelkező munkatársat keres a következő pozícióban:

KOVÁCS ÜZEMI GÉPEK MŰKÖDTETÉSÉHEZ

Munkaidő: teljes munkaidő
Kezdési lehetőség:
azonnal

A Rába Futómű Kft kovács gépeinek üzemeltetéséhez keres középfokú szakirányú végzettséggel rendelkező gyakorlott, illetve pályakezdő szakembereket.

Főbb feladatok:

  • gyártási folyamatokhoz előírt induktorok felszerelése,
  • hevítők technológia előírásban rögzítettek szerinti beállítása, folyamatos felügyelete
  • hevítési folyamat előírt minőségi paramétereinek a biztosítása, ellenőrzése dokumentálása
  • üzemzavar elhárítás, javítás

Elvárásaink:

  • erősáramú elektronikai, illetve technikusi végzettség
  • PLC ismeret
  • több műszak vállalása
  • nyitottság az új ismeretekre
  • felelősségteljes munkavégzés
  • terhelhetőség, rugalmasság

Jelentkezés: Jelentkezni önéletrajz megküldésével az alábbi email címen lehet.

Munkavégzés helye: Rába Futómű Kft. 9027 Győr, Martin u. 1.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő