www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 966954
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Ügyfelünk hálózatüzemeltető csapatába keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

ÜZEMELTETŐ RENDSZERMÉRNÖK/TELCO (KF15-79)

Feladatok:
  • A vállalat adatközpontjában a routing-switching, határvédelmi és biztonsági infrastruktúra üzemeltetése és fejlesztése, a telekommunikációs hálózat üzemeltetése során felmerült problémák vizsgálata, elemzése, megoldási javaslatok kidolgozása
  • Együttműködés és kapcsolattartás az informatikai társosztályokkal, szolgáltatókkal, beszállítókkal, szakszervizekkel.
  • Stabil infrastrukturális szolgáltatás biztosítása, a lehető legkevesebb kockázattal, törekedve az incidensek számának csökkentés
  • Problémák és incidensek elhárítása, felhasználói igények kiszolgálása munkaidőben, és munkaidőn túl ügyeleti/készenléti rendszerben.

Követelmények:

  • Főiskolai/egyetemi szakirányú (informatikai vagy műszaki) végzettség
  • IP hálózati ismeretek, menedzsment protokollok ismerete
  • Szakmai tapasztalat hálózatfelügyeleti rendszerek üzemeltetése területén
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban, magyarul és angolul
  • Probléma megoldási képesség, stressz tűrés
  • Rendszerszemlélet, precíz munkavégzés, határidők betartása
  • Szolgáltatói szemlélet, folyamatközpontú munkavégzés
  • Új technikák/megoldások implementálásában való aktív közreműködés
  • Csapatmunka és felelősségteljes önálló munkavégzés, kezdeményezőkészség
  • Státusz monitoring, alerting
  • Performancia mérés és elemzés
  • Syslog gyűjtés és elemzés
  • DNS/DHCP/IPAM
  • Netflow gyűjtés és elemzés
  • Hálózati forgalom rögzítés és elemzés
  • Hálózati authentikáció
  • Konfiguráció menedzsment
  • Legalább 3 éves szolgáltatói és/vagy adatközponti gyakorlat
  • Linux operációs rendszer ismeret
  • Perl script nyelv ismerete
  • Releváns szakmai minősítés (pl. Cisco CCNA)
  • ITIL alapok
  • Gyártó/termék ismeretek: Netvisor/PVSR, SLA-S ; HP/NNMi; McAfee/SIEM; Cisco/ACS, LMS; Infoblox; Netscout/nGenius

Munkavégzés helye: Budapest
Munkavégzés formája: alkalmazotti jogviszony
Kezdés: azonnal

Tech People LÁBLÉC