www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 915425
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People Hungary Kft. egy szakemberek, illetve közép- és felsővezetők keresésére és kiválasztására specializálódott nemzetközi tanácsadó cég, mely fő tevékenységeként személyzeti tanácsadói szolgáltatást biztosít informatikai, pénzügyi, gyártó, forgalmazó és szolgáltató cégek, bankok, biztosítók valamint SSC, NOC és BPO szolgáltatók számára Közép és Kelet Európában. Ügyfelünk hálózatüzemeltető csapatába keresünk

Üzemeltető rendszerménök/Telco (KF14-53) munkatársat

Feladatok:
•          A vállalat adatközpontjában a routing-switching, határvédelmi és biztonsági infrastruktúra üzemeltetése és fejlesztése.
•          A telekommunikációs hálózat üzemeltetése során felmerült problémák vizsgálata, elemzése, megoldási javaslatok kidolgozása.
•          Együttműködés és kapcsolattartás az informatikai társosztályokkal, szolgáltatókkal, beszállítókkal, szakszervizekkel.
•          Stabil infrastrukturális szolgáltatás biztosítása, a lehető legkevesebb kockázattal, törekedve az incidensek számának csökkentésére.
•          Problémák és incidensek elhárítása, felhasználói igények kiszolgálása munkaidőben, és munkaidőn túl ügyeleti/készenléti rendszerben.

Műszaki kompetenciák:

•          Core switching, routing (főként Cisco C650x, vagy Nexus platform)
•          Hálózati szegmentáció
•          Load balancing (ACE,F5)
•          Hálózati hibaelhárítás ismeretek (Wireshark, TCPdump, Netflow)
•          Az alábbi technológiákból legalább egy részletes ismerete (további előnyt jelent több technológia ismerete ezek közül): DNS, DDoS védelem, állapottartó tűzfalak, IPS, IPSec/SSL VPN, Web proxy, tartalomszűrő rendszerek
•          Internet infrastruktúra technológiák és adminisztráció
•          Távoli elérési infrastruktúra és authentikáció
•          Gyártói minősítések (CCNA elvárt)
•          Gyártói ismeretek: Cisco /Juniper / PaloAlto / Checkpoint / Bluecoat vagy Squid

Elvárások:
•          Főiskolai/egyetemi szakirányú (informatikai vagy műszaki) végzettség
•          IP hálózati ismeretek
•          Több, mint 3 éves szakmai tapasztalat a telekommunikációs technológiák területén
•          Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban, magyarul és angolul
•          Érdekérvényesítő, konfliktusokat jól kezelő, határozott személyiség
•          Probléma megoldási képesség
•          Kezdeményezőkészség
•          Precíz munkavégzés
•          Határidők betartása
•          Szolgáltatói szemlélet
•          Folyamatközpontú munkavégzés
•          Új technikák/megoldások implementálásában való aktív közreműködés
•          Csapatmunka és felelősségteljes önálló munkavégzés
•          Rendszer szemlélet
•          Stressz tűrés

Előnyt jelent:

•          Legalább 5 éves szolgáltatói és/vagy adatközponti gyakorlat
•          McAfee SIEM és MVM ismeretek
•          Perl script nyelv ismerete
•          Cisco CCNP és/vagy CCIP minősítés
•          Cisco CCDA és/vagy CCDP minősítés
•          Egyéb security területen szerzett minősítés
•          ITIL alapok

Amit mi nyújtunk:
•          Rugalmas munkaidő
•          A felelősséghez igazodó juttatási csomag
•          Fejlett technológiai háttér
•          Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
•          Stabil vállalati háttér

Tech People LÁBLÉC