www.cvonline.hu

Üzemeltető rendszergazda, Informatikus

  • A hirdetés 180 napja lejárt

Szeretnél egy 20 éve nyereségesen működő informatikai vállalkozás megbecsült főállású munkatársa lenni?

Kihívásokkal teli környezetben megmutatni mire vagy képes?

Munkakörben elvégzendő feladatok:

  • Ügyfeleink IT infrastruktúrájának felügyelete, karbantartása
  • MS Windows 2008/2012 szerverek üzemeltetése
  • MS Windows 7/8/10 operációs rendszerű munkaállomások üzemeltetése
  • Helpdesk feladatok ellátása
  • Rendszeres üzemeltetési feladatok végrehajtása, napi rendszergazdai feladatok ellátása
  • Dokumentációk folyamatos karbantartása

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Windows 2008/2012 szerver üzemeltetési tapasztalat
  • Active Directory, Group Policy, DNS/DHCP ismeret
  • IT hálózat-üzemeltetési tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Legalább középfokú informatikai végzettség
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • MS Exchange, MS SQL szerverek üzemeltetése
  • Macintosh gépek, Mac OSX ismerete
  • Legalább 2-5 éves IT üzemeltetési gyakorlat
  • Jó problémamegoldó képesség, kreativitás, precizitás

Egyéb információ:

  • Fizetés: versenyképes jövedelem
  • Munkavégzés helye, ideje: Budapest, teljes munkaidős hosszú távú alkalmazotti jogviszony
  • Kezdés: azonnal
  • Jelentkezésed kérjük a Link megjelenítése töltsd fel!

Munkavégzés helye: Budapest

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő