www.cvonline.hu

Üzemeltető, karbantartó

  • A hirdetés 1264 napja lejárt

Magyar tulajdonban lévő, ipari ingatlanok bérbeadásával foglalkozó cég

munkatársat keres

Főbb feladatok, munkák:

  • Saját tulajdonú ingatlanok teljes körű üzemeltetési feladatainak ellátása
  • Kapcsolattartás bérlőkkel, a műszaki jellegű problémáik kivizsgálása, megoldása
  • Tűzvédelmi és munkavédelmi előírás szerinti megfelelő munkavégzés
  • Közmű kivitelezési munkálatok (teljesítmény növelés, lecsökkentés)
  • Hatósági bejelentések ügyintézése (tűzoltóság)
  • Anyagmegrendelések bonyolítása, szerződés-előkészítés, elszámolás
  • Generál-kivitelezési projektek előkészítése, a kivitelezés pontos, ütemterv szerinti lebonyolítása, nyomon követése, lezárása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • középfokú végzettség
  • műszaki beállítottság
  • 1-2 éves ingatlanüzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • számítástechnikai ismeretek (Word, Excel, Outlook)
  • jó szervezőkészség
  • határozott, magabiztos fellépés
  • jó kommunikációs készség, megbízhatóság
  • nagyfokú terhelhetőség
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • stabil, megbízható, folyamatos fejlődést biztosító munkáltatói háttér
  • változatos munkakör
  • kellemes munkakörnyezet ipari parkban
  • vállalati telefon

Alapinformációk az állásról:

  • Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület, esetenként változó
  • Munkatípus: teljes rugalmas munkaidő, 8:00-16:30
  • Állás betöltésének kezdete: azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a megadott e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő