www.cvonline.hu

ÜZEMELTETÉSI VEZETŐ

Közétkeztetéssel foglalkozó, Önkormányzati intézményrendszert ellátó, országos érdekeltségű magyar tulajdonú Kft. keres

ÜZEMELTETÉSI Vezető

DUNAÚJVÁROS / BUDAPEST

munkakörbe munkatársat az alábbi feltételekkel.

Elvárások:

  • felsőfokú vendéglátóipari végzettség és / vagy közgazdász végzettség legalább 10 éves vendéglátóipari tapasztalattal,
  • legalább 5 éves vezetői / felsővezetői gyakorlat,
  • jó elemző, probléma felismerő készség,
  • gyors, kreatív problémamegoldó készség,
  • közétkeztetésben szerzett releváns tapasztalat,
  • helyi (legfeljebb 20 km-es vonzáskörzet) életvitel, lakhely,
  • cégvezetési, cég irányítási tapasztalat előny.

Feladatok:

  • a rábízott cégrész felelős irányítása, vezetése, központi elvárások szerinti üzemeltetése,
  • riportolás a tulajdonos, és cégvezetés felé,
  • szakmai döntések meghozatala,
  • gazdasági tervezés, kiértékelés,
  • személyzeti, beszállítói, vevői problémák helyszíni kezelése,
  • ellenőrzések végzése, az MS ISO 22000 szabványnak, illetve HACCP rendszernek megfelelően
  • szakhatóságokkal, megrendelőkkel, beszállítókkal szembeni cégképviselet,

Amit nyújtunk:

  • hosszú távú karrierlehetőség,
  • kreatív, önálló munkavégzés lehetősége,
  • stabil, jól felkészült szakmai háttér, coaching,
  • lokális munkavégzés, iskolai szorgalmi időben,

Munkavégzés helye: Dunaújváros / Budapest

Munkáltatói jogokat NEM gyakorol

Munka kezdése: megállapodás szerint

Bérezés: megállapodás szerint, teljes munkaidő (heti 40 órás munkaszerződéssel)

Jelentkezés: önéletrajz, motivációs levél, referenciák megküldésével, fizetési igény megjelöléssel a lenti címre.

Munkavégzés helye Dunaújváros / Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Dunaújváros