www.cvonline.hu

Üzemeltetési vezető

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.09.
Hirdetés azonosító: 1079959

Létesítménygazdálkodási területen működő cégünk munkatársat keres pozíció betöltésére
Feladatok:

  • telephelyek, létesítmények, épületek szakszerű üzemeltetése, javítása és karbantartása
  • a kihelyezett műszaki személyzet irányítása, ellenőrzése
  • munka szervezése, dokumentálása
  • folyamatos kommunikáció és kapcsolattartás a megrendelővel és az üzletág vezetésével
  • szakalvállalkozókkal való kapcsolattartás, irányítás és elszámolás
  • elszámolások dokumentálása (teljesítési igazolások összeállítása, számlázás kezdeményezése)
  • garanciális munkák dokumentálása és kezelése
  • prezentációk tartása, beszámolók és riportok készítése
  • hatósági kapcsolattartás és ügyintézés

Elvárások:
  • középfokú műszaki végzettség (gépész, építész stb.)
  • minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • FM területen folyamatosan végzett munka esetén minimum 3 év
  • irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete
  • jó kommunikációs készség
  • vezetői kompetenciák
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • aktív középfokú angol nyelvismeret

Juttatások:
  • korrekt munkafeltételek
  • kihívás és szakmai tapasztalat szerzése létesítménygazdálkodás területén
  • irodai háttér biztosítása (mobiltelefon, laptop)
  • étkezési támogatás

Előnyök:
  • felsőfokú végzettség
  • CAFM rendszer ismerete és alkalmazása

Nyelv:
  • Angol

  • A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot a megadott címre várjuk. A pályázaton kérjük feltüntetni a pozíció megnevezését (üzemeltetési vezető).

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Budapest, VIII. kerület

Kategória
Építés / Ingatlan
Régió