www.cvonline.hu

Üzemeltetési Vezető

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 1038367

Műszaki üzemeltetéssel foglalkozó magyar tulajdonú cégcsoport munkatársat keres az alábbi vezetői pozíció betöltésére:
Feladatok:

  • Épületüzemeltetési tevékenység koordinálása;
  • árajánlatok készítése, tendereken való részvétel;
  • költségek kalkulálása, kontrollálása;
  • karbantartási ütemtervek készítése, karbantartások koordinálása;
  • önálló, hatékony, alkotó munkavégzés.

Elvárások:
  • Legalább középfokú szakirányú végzettség, előnyt jelent gépész-, vagy építészmérnök, illetve Facility Management másoddiploma;
  • minimum 5 éves, releváns szakmai tapasztalat;
  • Facility Management Szoftver ismerete (CAFM);
  • előny angol és/ vagy német nyelvtudás;
  • önállóság, elkötelezettség, rugalmasság;
  • szolgáltatói szemlélet, kreativitás, agilitás.

Juttatások:
  • jó munkahelyi légkör,
  • nívós szervezeti kultúrájú csapat,
  • önálló feladatok,
  • hosszú távú, biztos munkahely,
  • versenyképes jövedelem.

  • A fényképpel és fizetési igénnyel ellátott önéletrajzot, továbbá a motivációs levelet a megadott e-mail címre várjuk. Kérjük a tárgy mezőben feltüntetni a pozíció megnevezését.

Kategória
Építés / Ingatlan
Régió