www.cvonline.hu

Üzemeltetési vezető - Franciaország

  • A hirdetés 252 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Franciaország

Feladatok:
  • A külföldi kirendeltség napi működésének, munkafolytonosságának biztosítása
  • A hatósági és szolgáltatói szerződések és teljesítések felügyelete
  • A gépjárműflotta felügyelete
  • Portaszolgálat, őrzés és takarítás, külsős beszállítók biztosítása és felügyelete
  • Gépjármű javítások és mentések felügyelete, szervezése
  • A napi munkarend felügyelete, munkáltatói jogkörök gyakorlása
  • Alkatrészraktár felügyelete, rendelések és alkatrészkiadások ellenőrzése
  • A telephely épületeinek karbantartásának, szükség szerinti javíttatásának biztosítása
  • A helyi jogszabályok betartatása
Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség (preferáltan műszaki területen)
  • A folyékony magyar és francia nyelvtudás elengedhetetlen!
  • B kategóriás jogosítvány, gépjármű-vezetési tapasztalat
  • Vezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Erős problémamegoldó és szervezőképesség, önálló munkavégzés
  • Kitűnő kommunikációs készség
  • Határozott, motivált és motiváló személyiség
  • Utazási hajlandóság
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatások
  • Céges autó, szállás biztosítása
  • Stabil céges háttér, hosszú távú lehetőség
Helyek Külföld
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő