www.cvonline.hu

Üzemeltetési Tanácsadó (MS SQL)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2016.08.26.
Hirdetés azonosító: 1018718

Ügyfelünk a bér- és munkaügy, valamint a humánerőforrás-gazdálkodás szakértője. 20 éves szakmai tapasztalattal, 240 munkatárssal, országos hálózattal rendelkezik, közel 3000 vállalatot és több mint egymillió hazai munkavállalót nevezhet meg referenciaként.

Feladatok:

- Cég rendszerének telepítése, paraméterezése
- Helyszíni termék és/vagy ügyféltámogatás nyújtása a cég ügyfél-támogatási folyamatai, valamint a termék bevezetési projektek során
- Szakmai és szoftverkezelési konzultáció, szaktanácsadás az ügyfelek részére, jellemzően helyszínen
- A szoftverek oktatása az ügyfelek részére: csoportos képzés, egyéni betanítás
- Szervezett szakmai tanfolyamok, képzések valamint belső képzések megtartása
- Felmerülő új ügyféligények fogadása
- Termék leszállítási projektekben való részvétel

Elvárások:

- MS SQL 2008 és magasabb verziók telepítési és üzemeltetői ismerete
- Angol középfokú nyelvismeret (ügyfélkommunikációs szint)
- Alkalmazás üzemeltetésben szerzett tapasztalat
- Rendszer architektúra ismeretek
- Ügyfél-orientált gondolkodásmód
- Kiváló probléma-megoldó képesség

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem és piaci átlagon felüli juttatási csomag
- Céges gépjármű
- Szakmai fejlődési lehetőség, képzések
- Egyéni fejlődési lehetőség egy piacvezető vállalatnál

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a