www.cvonline.hu
Üzemeltetési szakmérnök (gépész)
Trenkwalder Kft
Régió: Budapest
Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2014.03.14.
Hirdetés azonosító: 756865
lejárt

Partnerünk dinamikusan fejlődő vállalat, aki egyedi megoldásokat biztosít ügyfelei számára nagy biztonságú informatikai számítóközpontok és épületfelügyeleti rendszerek kialakításában, alkalmazásában. Az alábbi pozíció betöltésére keresnek munkatársat:

Feladatok:

  • A telepített adatközponti, géptermi rendszerek, eszközök beállításának, beüzemelésének leszervezése, tesztelése
  • Üzemeltetési és karbantartási szerződések előkészítése, műszaki specifikációja, szerződés szerinti munkavégzés szervezése, végrehajtása
  • Ütemterv szerinti megelőző karbantartások megszervezése
  • Folyamatos kapcsolattartás a Megrendelő üzemeltetőivel, valamint a karbantartói alvállalkozókkal
  • Tervezett üzemeltetési felülvizsgálatok végzése, riportok készítése, javaslattétel az energiahatékonyság javítására
  • Heti rendszerességgel üzemeltetési készenlét ellátása
  • Oktatási terv készítése, oktatások tartása

Elvárások:

  • Gépészmérnöki diploma
  • Adatközpont, számítógépterem, magas rendelkezésre állású ipari vagy technológiai környezetben alkalmazott légtechnikai rendszerek üzemeltetése, karbantartása során szerzett min. 3 éves üzemeltetési gyakorlat
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret, egyéb nyelvvizsga (német, orosz) előny
  • Karbantartási, szerviz, hibaelhárítási feladatok önálló végzése, szervezése

Amit nyújtunk:

  • Stabil munkáltatói háttér
  • Legújabb technológiák megismerésének lehetősége, folyamatos szakmai fejlődés
  • Versenyképes fizetés és juttatások

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.